Callida

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

O firmie:

Callida, zlokalizowana w Myszkowie przy ulicy Gołębiej 13, funkcjonuje nieprzerwanie od 1988 roku jako istotny przedstawiciel polskiego przemysłu odzieżowego. Firma uzyskała renomę doświadczonego producenta specjalistycznej odzieży, specjalizując się w produkcji wysokogatunkowej odzieży sportowej i praktycznych śpiworów.

Dzięki wieloletniej działalności na rynku, Callida zyskała bogate doświadczenie oraz umiejętności praktyczne, przekładające się na wysoką trwałość i wygodę oferowanego asortymentu. Przedsiębiorstwo skutecznie łączy tradycyjne metody z nowoczesnymi technologiami, stale troszcząc się o zachowanie najwyższej jakości wykonania produktów. Projektowanie asortymentu odbywa się z uwzględnieniem potrzeb osób aktywnych, poszukujących niezawodnych i komfortowych rozwiązań.

Wyjątkowym atutem firmy jest sklep firmowy, będący integralną częścią zakładu produkcyjnego, umożliwiający bezpośredni zakup szerokiego oraz aktualnego wyboru produktów. Bezpośrednia relacja z odbiorcą pozwala na lepsze poznanie jego potrzeb i dostarczanie propozycji adekwatnych do różnorodnych aktywności, zarówno rekreacyjnych, jak i bardziej wymagających wypraw na świeżym powietrzu. Kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy mają doświadczeni pracownicy, co przekłada się na oferowanie usług, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
39 4.9 / 5
11 4.6 / 5
Data skanowania: 02.02.2026
Myszków
Myszków

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj