Salon Recman w Bełchatowie, zlokalizowany w Galerii Olimpia, prezentuje polską markę odzieżową z ponad trzydziestoletnim dorobkiem, mającą swoje początki w 1986 roku. Przedsiębiorstwo, które rozpoczęło działalność jako rodzinny zakład krawiecki, przeobraziło się w cenionego wytwórcę mody męskiej.
Firma specjalizuje się w tworzeniu wysokogatunkowych garniturów i marynarek, produkowanych na terenie Polski z dużą dbałością o detale i przy użyciu starannie wybranych materiałów. W ofercie marki znajdują się także eleganckie koszule, modne spodnie, płaszcze, a także bogaty wachlarz akcesoriów, w tym krawaty, paski czy poszetki, umożliwiające stworzenie spójnej stylizacji.
Recman łączy tradycyjną elegancję z nowoczesnymi rozwiązaniami, oferując ubrania gwarantujące zarówno doskonały wygląd podczas oficjalnych okazji i spotkań biznesowych, jak i komfort noszenia na co dzień. Precyzja wykonania oraz polska jakość stanowią wyróżnik marki, odpowiadając na oczekiwania mężczyzn ceniących styl oraz swobodę.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 59 | 4.6 / 5 | |
| panoramafirm | 12 | 4.7 / 5 |